Informacja o przesunięciu terminu składania ofert

2015-09-10 14:56
Informacja o przesunięciu terminu składania ofert

Informacja o przesunięciu terminu składania ofert dla wyboru realizatora programu promocji zdrowia i profilaktyki chorób społecznych pod nazwą: "Program zdrowotny dotyczący profilaktyki zakażeń pneumokokowych w Małopolsce"

Uchwałą Nr 216/2015 z dnia 10 września 2015 r. Zarząd Powiatu Brzeskiego postanowił o przesunięciu terminu składania ofert dla wyboru realizatora programu promocji zdrowia i profilaktyki chorób społecznych pod nazwą: "Program zdrowotny dotyczący profilaktyki zakażeń pneumokokowych w Małopolsce" do dnia 14 września 2015 r. do godz. 15.00.

Uchwała Nr 216/2015 z dnia 10 września 2015 r.