Komunikat Starosty Brzeskiego - pomoc dla powodzian

2024-09-17 12:56
Komunikat Starosty Brzeskiego - pomoc dla powodzian

Starosta brzeski Andrzej Potępa informuje, że w związku z uruchomieniem zbiórek darów dla powodzian, na terenie powiatu brzeskiego zostały utworzone dwa magazyny logistyczne w firmie Zasada Trans Spedition:

• ul. Szczepanowska 3 w Brzesku,
  • ul. Marii Konopnickiej 35 w Jasienu.

Instytucje prowadzące zbiórki na terenie powiatu brzeskiego proszone są o przekazywanie zebranych darów (zbiorczo) do ww. magazynów. Uprzejmie prosimy, aby przekazywane dary były opisane, ze wskazaniem rodzaju asortymentu, ilości oraz nazwą instytucji dokonującej zbiórki.

Wszystkie zebrane dary będą sukcesywnie transportowane przez firmę Zasada Trans Spedition na tereny objete powodzią.

Mieszkańcy powiatu brzeskiego mogą udzielić pomocy poszkodowanym w punktach zbiórek, znajdujących się w miejscu zamieszkania oraz na terenie gminy.