Najlepszy Sołtys Małopolski A.D.2023

2024-07-17 11:16
Najlepszy Sołtys Małopolski A.D.2023

Małopolskie Stowarzyszenie Sołtysów wraz z Urzędem Marszałkowskim Województwa Małopolskiego już po raz 22 organizuje konkurs pt. „Najlepszy Sołtys Małopolski A.D.2023”.

Serdecznie zapraszamy do wzięcia udziału poprzez zgłoszenie sołtysów/przewodniczących rad osiedli/dzielnicy. Nagrody finansowe dla jednostek, z których wywodzić się będą zwycięzcy to pula 110 000 zł. Nagrody dodatkowe ufundowali Towarzystwo Ubezpieczeń Wzajemnych oddział w Krakowie, ARIMR oraz KRUS. Patronat Honorowy nad wydarzeniem objął Marszałek Małopolski Łukasz Smółka.

KARTA ZGŁOSZENIOWA

UMOWA - GMINY