Wotum zaufania i absolutorium dla Zarządu Powiatu Brzeskiego

2024-06-21 09:22
Wotum zaufania i absolutorium dla Zarządu Powiatu Brzeskiego

W czwartek 20 czerwca 2024 r. Radni Powiatu Brzeskiego głosowali w sprawie absolutorium z tytułu wykonania budżetu za 2023 rok i wotum zaufania dla Zarządu Powiatu Brzeskiego. Zanim podjęto obie uchwały, odbyła się debata nad "Raportem o stanie Powiatu Brzeskiego za 2023 rok", radni rozpatrzyli również sprawozdania finansowe i majątkowe oraz ich ocenę przez Regionalną Izbę Obrachunkową. W efekcie Rada Powiatu Brzeskiego przyznała Zarządowi Powiatu, na czele którego od 2010 roku stoi starosta brzeski Andrzej Potępa, zarówno absolutorium, jak i wotum zaufania.

raport o stanie powiatu za 2023 rok

III Sesja Rady Powiatu Brzeskiego, z dnia 20 czerwca 2024 r. (czwartek) o godz. 9:00, w Starostwie Powiatowym w Brzesku, ul. B. Głowackiego 51, sala obrad