8 edycja Aktywny i Bezpieczny Powiat Brzeski CZAS-START!

2024-06-21 13:01
8 edycja Aktywny i Bezpieczny Powiat Brzeski CZAS-START!

Powitaj wakacje 2024 razem z 8 edycją akcji Aktywny i Bezpieczny Powiat Brzeski! To takie proste - zarejestruj się w aplikacji MapMyRun, wypełnij FORMULARZ ZGŁOSZENIOWY i dołącz do Drużyny Aktywnych - zbieraj kilometry, rywalizuj, odbierz Pakiet Aktywnego Mieszkańca i zawalcz o podium!

Drodzy Aktywni, pamiętajcie – zawsze, kiedy rozpoczynacie trening, aktywujcie aplikację na swoim smartfonie i włączcie odpowiednią dyscyplinę:

• Chodziarze – dyscyplina: Marsz – ogólne
  • Biegacze – dyscyplina Bieganie
  • Rowerzyści – dyscyplina Jazda na rowerze

Aby zdobyć Pakiet, należy osiągnąć próg kilometrowy: CHODZIARZE I BIEGACZE - 50 KM, ROWERZYŚCI - 100 KM.

Gadżety będzie można odbierać pod adresem: Starostwo Powiatowe w Brzesku, ul. Głowackiego 51, 32-700 Brzesko, piętro 3, pokój 321, w godzinach 7:00-15:00. Tak w tym roku prezentuje się Pakiet Aktywnego Mieszkańca:

pakiet aktywnego mieszkańca

START 22 CZERWCA 2024! Spotkajmy się na trasie!