Trwa nabór wniosków w ramach XV edycji Nagrody Gospodarczej Województwa Małopolskiego

2024-05-08 11:07
Do 30 czerwca trwa nabór wniosków w ramach XV edycji Nagrody Gospodarczej Województwa Małopolskiego.

Już od 2009 r. w corocznym konkursie nagradzani są najlepsi przedsiębiorcy za wybitne zasługi na rzecz wspierania gospodarki i przedsiębiorczości. Poszukujemy liderów wśród mikro, małych, średnich oraz dużych przedsiębiorstw. Nagroda Gospodarcza to przedsięwzięcie o wyjątkowym charakterze, które kieruje nasze spojrzenie na istotę przedsiębiorczości oraz rozwój regionu. Ta znamienita inicjatywa ma na celu uhonorowanie tych, którzy odważnie kroczą ścieżką rozwoju gospodarczego, nie boją się wyzwań i inwestują nie tylko w swój biznes, ale również w rozwój społeczności lokalnej. Kolejna odsłona Nagrody Gospodarczej to doskonała okazja do wyróżnienia najlepszych przedsiębiorców działających na terenie Województwa Małopolskiego.

Regulamin Nagrody Gospodarczej Województwa Małopolskiego oraz wniosek o jej przyznanie znajduje się na stronie www.malopolskanagrodagospodarcza.pl.

Nabór trwa do 30 czerwca br., a samo wręczenie nagród planowane jest podczas uroczystej gali Nagrody Gospodarczej Województwa Małopolskiego w 2024 roku.

Źródło:Urząd Marszałkowski Województwa Małopolskiego