Zapraszamy na szkolenie

2013-05-08 12:14
Zapraszamy na szkolenie

Serdecznie zapraszamy na szkolenie „Budowa, zasada działania mikroinstalacji fotowoltaicznych, perspektywy rozwoju w świetle znowelizowanej ustawy Prawo energetyczne” które odbędzie się 21 maja 2013 r. w Szkolnym Schronisku Młodzieżowym w Brzesku o godz. 10.00. Szkolenie odbywa się pod patronatem Starosty Brzeskiego Andrzeja Potępy.

Bliższych informacji nt. szkolenia można uzyskaćpod numerem telefonu 146 630 183. W trakcie szkolenia będzie można nabyć ciekawe publikacje związane z odnawialnymi źródłami energii.