Wykaz nieruchomości przeznaczonej do oddania w najem

2012-12-11 07:39
Wykaz nieruchomości przeznaczonej do oddania w najem

Referat Gospodarki Nieruchomościami i Ochrony Gruntów Rolnych i Leśnych - Wydziału Geodezji, Kartografii, Katastru i Gospodarki Nieruchomościami informuje o " Wykazie nieruchomości Skarbu Państwa przeznaczonej do oddania w najem", oznaczonej w operacie ewidencji gruntów i budynków jako działki nr 269/4 i nr 270/2 o łącznej powierzchni 0,1938 ha, położonych w Sterkowcu przy ul. Wierzbowej 45, gmina Brzesko.