Posiedzenia Komisji Rady Powiatu Brzeskiego

2012-11-26 08:30
Posiedzenia Komisji Rady Powiatu Brzeskiego

W dniu 28 listopada 2012 r. o godz. 8.00 w siedzibie Starostwa Powiatowego w Brzesku odbędzie się posiedzenie Komisji Oświaty, Kultury, Sportu, Turystyki, Promocji i Integracji Europejskiej Rady Powiatu Brzeskiego.

Proponowany porządek posiedzenia:
1.    Otwarcie posiedzenia i stwierdzenie prawomocności obrad.
2.    Przyjęcie porządku obrad.
3.    Zatwierdzenie protokołu  poprzedniego  posiedzenia komisji.
4.    Omówienie i zaopiniowanie wybranych projektów uchwał Rady Powiatu Brzeskiego.
5.    Omówienie projektu budżetu Powiatu Brzeskiego na 2013 r. i projektu wieloletniej prognozy finansowej  - wnioski, opinia.
6.    Sprawy bieżące, wnioski, zapytania.

Posiedzenie Komisji Budżetu i Finansów  Rady Powiatu Brzeskiego,  odbędzie się w dniu 28 listopada 2012 r. (środa) o godz. 13:00,  w Starostwie Powiatowym w Brzesku, ul. Głowackiego 51.

Proponowany porządek  posiedzenia:
1.    Otwarcie posiedzenia, stwierdzenie prawomocności obrad.
2.    Przyjęcie porządku obrad.
3.    Zatwierdzenie protokołu z poprzedniego posiedzenia komisji.
4.    Omówienie i zaopiniowanie  projektów uchwał Rady Powiatu Brzeskiego.
5.    Omówienie projektu budżetu Powiatu Brzeskiego na 2013 r. i projektu wieloletniej prognozy finansowej  - wnioski.
6.    Analiza propozycji zmian do projektu Budżetu Powiatu Brzeskiego na 2013 r., przedłożonych  przez Komisje Rady i ich zaopiniowanie.
7.    Zaopiniowanie projektu budżetu Powiatu Brzeskiego na 2013 r. i projektu wieloletniej prognozy finansowej .
8.    Sprawy bieżące, wnioski, zapytania.