Przetarg ustny nieograniczony na sprzedaż samochodu

2012-11-16 11:05
Przetarg ustny nieograniczony na sprzedaż samochodu

Powiat Brzeski po raz trzeci ogłasza przetarg ustny nieograniczony na sprzedaż samochodu osobowego marki Opel Astra 1.6 KAT o pojemności 1598 cm3 (74 KW) z silnikiem benzynowym, który odbędzie się w siedzibie Starostwa Powiatowego w Brzesku przy ul. Głowackiego 51, 32-800 Brzesko w dniu 4 grudnia 2012 r. o godz. 10.00 w Sali Obrad. Niesprawny samochód osobowy można obejrzeć w Starostwie Powiatowym w Brzesku przy ul. Bartosza Głowackiego 51 w dni od poniedziałku do piątku w godz. 8.00 - 15.00.

pol-bip-full-svg.png