Warsztaty dotyczące „Programu Strategicznego Kapitał Intelektualny i Rynek Pracy”

2012-10-29 09:06

Celem warsztatów jest szczegółowe przedstawienie założeń programu oraz kontynuowanie procesu tworzenia lokalnego partnerstwa na rzecz rozwoju kwalifikacji i kompetencji na lokalnym rynku pracy. Warsztaty są także jednym z elementów przygotowania do efektywnego wdrażania przedsięwzięć z Europejskiego Funduszu Społecznego.

Spotkanie odbędzie się 6 listopada 2012 roku (wtorek) w godzinach 10-13.30 w Sali Obrad Starostwa Powiatowego w Brzesku, ul. Bartosza Głowackiego 51. Ze względów organizacyjnych inicjatorzy warsztatów proszą o potwierdzenie udziału w spotkaniu i wypełnienie formularza zgłoszeniowego (http://www.pup-brzesko.pl/download/ae0eb3eed39d2bcef4622b2499a05fe6.pdf), a następnie przesłanie go faksem na numer 012 422 97 85 lub e-mailem na adres: mpku@wup-krakow.pl do 31 października, do godziny 15.00.

Dodatkowe informacje na temat warsztatów można uzyskać kontaktując się bezpośrednio z Panią Haliną Juszczyk z Wojewódzkiego Urzędu Pracy w Krakowie: tel. 012 619 84 82, e-mail: hjus@wup-krakow.pl lub Karolina Fudali tel. 12 428 78 53, kfud@wup-krakow.pl.