Dzień Młodzieży PCK

2012-11-13 08:52
Dzień Młodzieży PCK

Młodzież udowodniła, że uśmiech, o którym tak często zapominamy, może zdziałać cuda. Przygotowane z tej okazji wystawy, gazetki i dowcipy umieszczone na drzwiach wejściowych do klas wywoływały szerokie uśmiechy na ustach uczniów i nauczycieli. W ramach akcji na godzinach wychowawczych zostały przeprowadzone lekcje na temat stresu i sposobów walki z nim, a także konkurs na najbardziej uśmiechniętego nauczyciela. Jego laureatami zostali Pan Marcin Maćkowicz, Pani Justyna Duch oraz Pani v-ce dyrektor Ewa Hudyma.

Działania Ruchu Młodzieżowego PCK, a także nauczycieli, którzy w tym dniu łagodniejszym okiem spoglądali na uczniów przyczyniły się do radośnie przeżytego dnia w myśl ogólnopolskiej akcji "Uśmiechnij się z PCK". Koordynatorkami akcji, a równocześnie opiekunkami Ruchu Młodzieżowego PCK w ZSP Nr 2 w Brzesku są panie Janina Kunecka i Magdalena Szczepanowicz.