Sesja Rady Powiatu Brzeskiego

2012-10-18 15:23
Sesja Rady Powiatu Brzeskiego

4.    Podsumowanie Powiatowego Systemu Współzawodnictwa Sportowego Dzieci i Młodzieży wręczenie dyplomów.
5.    Interpelacje i zapytania radnych.
6.    Wnioski i zapytania do Posłów, Senatorów, Radnych Sejmiku Małopolskiego i zaproszonych gości.
7.    Sprawozdanie Starosty Brzeskiego z  prac  Zarządu Powiatu Brzeskiego w  okresie od 30.08.2012 r. do 24.10.2012 r.
8.    Sprawozdanie Starosty Brzeskiego z wykonania uchwał Rady Powiatu Brzeskiego podjętych na sesji  w dniu 30.08.2012 r.
9.    Informacja o złożonych interpelacjach i udzielonych odpowiedziach.
10.    Sprawozdania z prac komisji Rady Powiatu Brzeskiego.
11.    Informacja o stanie realizacji zadań oświatowych Powiatu Brzeskiego za rok szkolny 2011/2012.
12.    Informacja Zarządu Powiatu Brzeskiego o przebiegu wykonania Budżetu Powiatu Brzeskiego za I półrocze 2012 r. oraz o kształtowaniu się Wieloletniej Prognozy Finansowej Powiatu Brzeskiego – podjęcie uchwały.
13.    Podjęcie uchwał w sprawach:
a)    zmiany Uchwały Budżetowej na 2012 rok,
b)    zmiany uchwały w sprawie wieloletniej prognozy finansowej Powiatu Brzeskiego,
c)    ustalenia „Programu współpracy Powiatu Brzeskiego z organizacjami pozarządowymi oraz podmiotami, o których mowa w art. 3 ust. 3 ustawy z dnia 24 kwietnia 2003 r. o działalności pożytku publicznego i o wolontariacie, na rok 2013”,
d)    udzielenia dotacji Powiatowemu Publicznemu Zakładowi Opiekuńczo-Leczniczemu w Brzesku,
e)    zmiany  uchwały w sprawie nadania Statutu Samodzielnemu Publicznemu Zespołowi Opieki Zdrowotnej w Brzesku,
f)    ustalenia rozkładu godzin pracy aptek ogólnodostępnych na rok 2013 na terenie Powiatu
Brzeskiego,
g)    podjęcia zakupu prawa wieczystego użytkowania gruntu o powierzchni ok. 2,03 ha, usytuowanego w działce ewidencyjnej nr 1289/23, położonej w Jasieniu, Gm. Brzesko z docelowym przeznaczeniem na lokalizację budynków Komendy Powiatowej Państwowej Straży Pożarnej w Brzesku oraz Komendy Powiatowej Policji w Brzesku.
14.    Informacje dotyczące oświadczeń majątkowych złożonych:
a)    Wojewodzie Małopolskiemu,
b)    Przewodniczącemu Rady Powiatu Brzeskiego,
c)    Staroście Brzeskiemu.
15.    Wolne wnioski, zapytania i informacje.
16.    Zakończenie obrad.