Rok szkolny 2012/2013 rozpoczęty

2012-09-06 08:36
Rok szkolny 2012/2013 rozpoczęty

Po Mszy Świętej dalszy ciąg uroczystości miał charakter zgodny z ceremoniałem wojskowym na placu szkolnym. Dyrektor szkoły płk dr inż. Józef Halik przy dźwiękach marszu generalskiego przyjął meldunek o gotowości Kadetów do uroczystości, który złożył mu dyrektor internatu mjr mgr Józef Błaszczyk a następnie powitał serdecznie zaproszonych gości i głównych bohaterów czyli Kadetów  rozpoczynających nowy rok szkolny w nowej szkole. Dyrektor przedstawił zarys programu kształcenia oraz ofertę zajęć pozalekcyjnych, które będą prowadzone w LAKK.

Z zaproszonych gości głos zabrali: Starosta Powiatu Brzeskiego Pan mgr Andrzej Potępa, Wójt Gminy Dębno Pan Mgr Grzegorz Brach oraz gospodarz obiektu Dyrektor Zespołu Szkól Ogólnokształcących i Technicznych Pani mgr Maria Piela. Po części oficjalnej Kadeci udali się na spotkania z wychowawcami a zaproszeni gości zwiedzali szkołę.

źródło: www.akademickikorpuskadetow.edu.pl