MOTOJADOWNIKI – charytatywnie i muzycznie

2018-01-19 14:30
MOTOJADOWNIKI – charytatywnie i muzycznie

Impreza miała charakter charytatywny – grano i śpiewano na rzecz podopiecznych Fundacji AUXILIUM: Klaudii, Krystiana i Krzyśka. Na scenie Regionalnego Centrum Kulturalno-Bibliotecznego wystąpiły Talenty Małopolski: Paulina Kubala wraz z grupą Faux Pas, zagrał Karol Makuch, koncertował zespół iNFLO, a następnie wystąpił Kabaret Sprawa Drugorzędna działający przy Miejskim Ośrodku Kultury w Brzesku. Finałowy koncert wraz z zespołem zagrał Marek Piekarczyk, wokalista oraz autor tekstów, znany przede wszystkim z wieloletnich występów w zespole muzyki rockowej TSA.

Ważnym punktem wydarzenia była bardzo dynamiczna i emocjonująca licytacja. Wśród rzeczy wystawionych na aukcję znalazła się m. in. unikatowa narta Kamila Stocha z autografami naszych skoczków. Swój udział w licytacjach wyraźnie zaznaczyli główni przedstawiciele naszego Powiatu – starosta brzeski Andrzej Potępa oraz wicestarosta Ryszard Ożóg. Dzięki hojności gości podczas samej licytacji udało się zebrać kwotę sięgającą 18 tys. zł.

Serdecznie wszystkim dziękujemy za udział i wsparcie w naszym koncercie charytatywnym w RCKB w Brzesku, poza aspektem artystycznym koncert został uwieńczony znaczącym sukcesem udało się zebrać KWOTĘ 31 132 zł. Dochód w całości został przeznaczony na leczenie i rehabilitację podopiecznych fundacji Auxylium Klaudi Krzyśka i Krystiana.

HDK Motojadowniki

Wywiad w Tarnowskiej TV