Samorządowe Spotkanie Opłatkowe Subregionu Tarnowskiego

2017-12-20 13:46
Samorządowe Spotkanie Opłatkowe Subregionu Tarnowskiego

W spotkaniu uczestniczyli: samorządowcy, naukowcy, kombatanci, przedsiębiorcy, przedstawiciele mniejszości ukraińskiej i żydowskiej, przedstawiciele administracji, organizacji pozarządowych, wojska, policji i straży pożarnej.

Tarnowscy harcerze przekazali gospodarzom Betlejemskie Światło Pokoju, a biskup tarnowski Andrzej Jeż poświęcił opłatki i udzielił zebranym błogosławieństwa.  Świąteczny klimat uroczystości podkreślił występ dzieci z Ogniska Baletowego przy Centrum Sztuki Mościce oraz koncert kolęd w wykonaniu Alicji Rega i tarnowskiego chóru GOS.PL.