Zakończenie pierwszej edycji kursów zawodowych

2017-12-08 09:20
Zakończenie pierwszej edycji kursów zawodowych

Na obecnym etapie realizacji projektu z kursów zawodowych skorzystało ponad 200 uczniów z następujących szkół:
Technikum im. J. Piłsudzkiego w Zespole Szkół Ponadgimnazjalnych nr 1 w Brzesku;
Technikum i Zasadniczej Szkoły Zawodowej w Zespole Szkół Ponadgimnazjalnych nr 2 w Brzesku;
Technikum i Zasadniczej Szkoły Zawodowej w Zespole Szkół Ponadgimnazjalnych w Czchowie;
Technikum i Zasadniczej Szkoły Zawodowej w Zespole Szkół w Szczurowej;
Specjalnego Ośrodka Szkolno-Wychowawczego w Złotej.

Dotychczas przeprowadzone kursy zawodowe, których łączna wartość wyniosła ponad 400 tys. zł, to m.in.: uprawnienia eksploatacyjne SEP do 1 kV, programowanie robota przemysłowego, tworzenie stron responsywnych, komputerowe wspomaganie projektowania w budownictwie, sporządzanie kosztorysów inwestycji budowlanych, rozliczanie wynagrodzeń i danin publicznych, obróbka cyfrowa zdjęć, grafika komputerowa, obsługa programu finansowo - księgowego SYMFONIA, obsługa kas fiskalnych, kurs kelnerski, kurs carving – poziom podstawowy, kurs barista poszerzony o podstawy latte art.