OGŁOSZENIE - otwarty konkurs ofert z zakresu nieodpłatnej pomocy prawnej

2017-10-25 12:18
OGŁOSZENIE - otwarty konkurs ofert z zakresu nieodpłatnej pomocy prawnej

Ogłoszenie o naborze kandydatów na członków Komisji Konkursowej opiniującej oferty złożone w otwartym konkursie ofert na realizację zadania publicznego w zakresie prowadzenia dwóch punktów nieodpłatnej pomocy prawnej na obszarze Powiatu Brzeskiego w 2018 roku.
Uchwała nr 844/2017 Zarządu Powiatu Brzeskiego z dnia 25 października 2017 roku w sprawie ogłoszenia otwartego konkursu ofert na realizację zadania publicznego w zakresie prowadzenia dwóch punktów nieodpłatnej pomocy prawnej.