Gratulacje dla Alicji Regi

2017-10-23 08:52
Gratulacje dla Alicji Regi

O sukcesie Alicji zawrzało w mediach w całej Polsce. Dziewczynka z dnia na dzień stała się jedną z najbardziej rozpoznawanych nastolatek. Jej zwycięstwo oraz zaszczyt reprezentowania Polski na scenie europejskiej to z pewnością ogromne wyzwanie, ale i najlepsza nagroda za wiele lat ciężkiej pracy i determinacji w spełnianiu swoich marzeń i realizowaniu pasji artystycznej.

Z utalentowaną wokalistką spotkał się także Starosta Brzeski Andrzej Potępa. Podczas XXVI Sesji Rady Powiatu Brzeskiego Radni oraz zebrani goście mogli obejrzeć specjalnie przygotowaną krótką prezentację podsumowującą krajowe eliminacje Eurowizji Junior 2017 oraz zwycięski występ nastolatki. Starosta Brzeski, składając serdeczne gratulacje i życzenia, wręczył Alicji symboliczną statuetkę w uznaniu dla jej imponującego sukcesu na skalę ogólnopolską. Było to również wyróżnienie dla jej talentu, a także nagroda za dotychczasowe osiągnięcia artystyczne na krajowych oraz międzynarodowych scenach muzycznych.