Piknik Motoryzacyjny na 150 Lat Powiatu Brzeskiego

2017-07-19 09:39
Piknik Motoryzacyjny na 150 Lat Powiatu Brzeskiego

Pierwsza część imprezy odbędzie się na terenie Pałacu Goetza. Wtedy też zainteresowani nie tylko będą mieli niepowtarzalną okazję podziwiać z bliska znakomite modele historii motoryzacji, ale także pospacerować po pięknych ogrodach wokół Pałacu, które na co dzień są zamknięte dla zwiedzających. Następnie uczestnicy Mistrzostw udadzą się na Plac Kazimierza Wielkiego, aby podejść do kolejnego etapu rajdu. Tam, oprócz widowiskowych zmagań sportowych, trwać będzie rodzinny piknik promujący bezpieczeństwo. Załogi strażackie oraz policyjne zaprezentują pokaz sprzętu oraz wyposażenia pojazdów służbowych, a także symulację dynamicznej akcji ratowniczej. Na najmłodszych również czeka masa atrakcji. Ponadto nie zabraknie smacznych specjałów regionalnych przygotowanych przez Lokalne Grupy Działania. Na zakończenie na brzeskiej scenie zagra w rockowym stylu zespół After Day.

Nie można tego przegapić! Świętuj z nami 150-lecie Powiatu. Serdecznie zapraszamy!