Wizyta byłych przedstawicieli wojskowych przy NATO

2017-06-22 11:25
Wizyta byłych przedstawicieli wojskowych przy NATO

Władze Czchowa, wykorzystując obecność tak znamienitych gości, zaprosiły zaprzyjaźnione samorządy do współpracy przy zaprezentowaniu potencjału naszego regionu. Poprzez wizyty, spotkania czy wspólne biesiadowanie goście zapoznali się z historią, tradycją, kulturą oraz walorami turystycznymi regionu.

Podczas wizyty w powiecie brzeskim goście zwiedzili m.in. Pałac Goetzów Okocimskich w Brzesku. Poniżej fotorelacja z tego spotkania.