Ostrzeżenie meteorologiczne Nr 39

2013-03-31 15:57

IMGW-PIB Centralne Biuro Prognoz Meteorologicznych w Krakowie informuje, że po opadach deszczu, deszczu ze śniegiem i mokrego śniegu występujących w ciągu dnia nastąpi spadek temperatury powietrza poniżej 0°C, powodując miejscami we wschodniej części województwa (na wschód od linii Kraków - Zakopane) oblodzenie mokrych nawierzchni dróg i chodników. Temperatura minimalna wyniesie od -3°C do -1°C, na pogórzu około -5°C.

Ważność: od godz. 20:00 dnia 31.03.2013 do godz. 08:00 dnia 01.04.2013