Otwarty konkurs ofert

2012-02-21 07:51
Otwarty konkurs ofert

Zarząd Powiatu Brzeskiego w dniu 16 lutego 2012 r. uchwałą nr 369/2012 ogłosił otwarty konkurs ofert na realizację zadań publicznych Powiatu Brzeskiego w 2012 r. w następujących zakresach:

• ochrony i promocji zdrowia – 17.500,00 zł
  • organizacji wypoczynku letniego dzieci i młodzieży – 17.500,00 zł
  • ekologii – 3.000,00 zł
  • kultury, sztuki, ochrony dóbr kultury i tradycji – 17.500,00 zł
  • wspierania i upowszechniania kultury fizycznej – 22.500,00 zł

Termin składania ofert przez organizacje pozarządowe upływa w dniu 12 marca br. Oferta winna być złożona na formularzu określonym w rozporządzeniu Ministra Pracy i Polityki Społecznej z dnia 15 grudnia 2010 r. w sprawie wzoru oferty i ramowego wzoru umowy dotyczących realizacji zadania publicznego oraz wzoru sprawozdania z wykonania tego zadania. Zlecenie realizacji zadań publicznych w ramach otwartego konkursu ofert będzie mieć formę wsparcia zadań wraz z udzieleniem dotacji na ich dofinansowanie w związku z powyższym konieczne jest wniesienie wkładu własnego finansowego przez wnioskodawcę do realizacji zadań publicznych co najmniej 10% wartości oferty w tym min. 5% praca społeczna członków .