Pracowite wakacje na Zielonce!

2016-08-08 10:16
Pracowite wakacje na Zielonce!

W  miesiącu lipcu została położona nawierzchnia asfaltowa na drodze wewnętrznej, zielony parking, oraz wykonano kapitalny remont świetlicy szkolnej, obecnie trwają prace w zapleczu świetlicy, pomieszczeniu przeznaczonym na sklepik szkolny.
Od maja trwają prace związane z modernizacją części instalacji elektrycznej, po wykonaniu których niezbędne jest malowanie pomieszczeń. Modernizowana  instalacja elektryczna służyła od momentu powstania szkoły,  czyli już prawie 50 lat.
W starej sali gimnastycznej po wymianie instalacji,  przyszedł czas na równie wysłużoną   stolarkę okienną , obecnie trwają prace malarskie, a następny etap to cyklinowanie parkietu.

W miesiącu sierpniu wszystkie korytarze parteru budynku dydaktycznego  zostaną pomalowane, aby uczniowie mogli przywitać rok szkolny w nowej odsłonie.